Dariusz Durda 77

1-0

2-0

3-0

Zawisza zdobył prowadzenie w 18 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Durdy głową pod poprzeczkę piłkę skierował do bramki Pasieka. W 75 minucie Berendt dośrodkował w pole karne. Futbolówkę na rzut rożny chciał wybić Krupa, ale ta sztuka mu się nie udała. Piłka ku rozpaczy sosnowieckiego zawodnika wpadła do bramki strzeżonej przez Stanka i bydgoszczanie wygrywali 2:0. 120 sekund później Rzepa wykonał ni to strzał, ni dośrodkowanie. Futbolówka odbiła się od nóg nadbiegającego Durdy i kompletnie zmyliła bramkarza Zagłębia. Zawisza pewnie pokonał gości 3:0. Jak oświadczył trener Baczyński sosnowiczanie dysponowali drużyną, którą kompletowano dosłownie z tygodnia na tydzień, z wychowanków.