1-0

2-0

3-0

4-0

Zawisza mógł wygrać jeszcze wyżej, ale miał problemy ze skutecznością. Obrona gości popełniła mnóstwo błędów, a trener Gałeczka postawę swoich defensorów określił jako kompromitującą. W 21 minucie bramka dla Zawiszy jeszcze nie padła. Jacek Kot dośrodkował na głowę Modrackiego, a ten z dwóch metrów strzelił nad poprzeczką. Pięć minut później po podaniu Pawła Straszewskiego bramkarza Bębna pokonał Kot. Piotr Nowak był faulowany w polu karnym przez Kordysza, lecz sędzia nie dostrzegł nieprzepisowego zagrania piłkarza Zagłębia. Kilkanaście sekund po wznowieniu gry w drugiej połowie Arndt zdobył gola po błędzie bramkarza gości. W 67 minucie po dośrodkowaniu Rzepy na 3:0 podwyższył Piotr Nowak. Piłka odbiła się od jednego z zawodników gości, następnie uderzyła w słupek i trafiła do bramki. Wynik ustalił Modracki po dośrodkowaniu Durdy. Po tym meczu Zawisza zajmował piąte miejsce w tabeli, z dorobkiem 17 punktów. Prowadził GKS Katowice – 21 punktów, przed Zagłębiem Lubin – 20 punktów.