Janusz Szugzda 49

Piotr Prabucki 82

1-0

2-0

Pierwszy trener Jagielloni nie mógł prowadzić drużyny ze względu na śmierć swojego ojca. Do przerwy lepiej prezentował się Zawisza, ale jego zawodnicy nieporadnie poczynali sobie pod bramką gospodarzy. W 18 i 23 minucie Karwata próbował zaskoczyć Kwaśniewski, jednak bramkarz gospodarzy dwukrotnie dobrze interweniował. Zastępujący Mojsiuszkę, Stefan Brewczyk, w przerwie przeprowadził z zespołem Jagielloni ostrą rozmowę, która poskutkowała. Gospodarze już w 4 minucie po wznowieniu gry zdobyli prowadzenie. Grzanka zagrał piłkę głową do Janusza Szugzdy który z bliska skierował futbolówkę do siatki. Zdaniem trenera Stachurskiego białostocczanie pierwszego gola zdobyli ze spalonego. Opinii bydgoskiego szkoleniowca nie podzielał kwalifikator PZPN Edmund Brzeziński. Na 2:0 podwyższył Prabucki, który otrzymał podanie od Ambrożeja. Napastnik gospodarzy znalazł się sam przed Brończykiem i przerzucił piłkę nad wybiegającym bydgoskim bramkarzem.