Jacek Kot 3

Mariusz Modracki 55

1-0

2-0

Debiut w Zawiszy: Piotr Tomecki. Obawy o postawę Zawiszy w związku z  uprzednim zatruciem i długim leczeniem jego skutków, okazały się nieuzasadnione. Bydgoszczanie zanotowali niezły występ i mogli wygrać nawet za trzy punkty. Na przeszkodzie w realizacji tego celu stanęła słaba skuteczność. Niecałe 180 sekund wystarczyło, aby bydgoszczanie prowadzili. Akcję zapoczątkował Rzepa, który zagrał piłkę Modrackiego, a ten z kolei podał do Jacka Kota. Przy mocnym strzale z lewej nogi Skrzyński okazał się bezradny. W 27 minucie po dośrodkowaniu Nowaka nad poprzeczką posłał piłkę Pasieka. Po około pół godzinie gry nad bydgoski stadion zawitała zima. Śnieżyca i silny wiatr bardzo utrudniały grę obu drużynom. Tuż przed gwizdkiem na przerwę z sześciu metrów strzelił Dróżdż. Trafił jednak w bramkarza Brończyka. W 52 minucie po podaniu Nowaka w boczną siatkę strzelił Modracki. 180 sekund później niefortunny strzelec w tej akcji podwyższył na 2:0 w kolejnym ataku bydgoszczan. Debiutant Tomecki ograł bocznego obrońcę gości i praktycznie z końcowej linii boiska dośrodkował w pole karne. Piłkę przejął Modracki i błyskawicznie uderzył ją z lewej nogi. Skrzyński po raz drugi musiał wyjąć futbolówkę z bramki. Wtedy goście zaczęli poczynać sobie śmielej. Strzał Burzawy stał się łupem Brończyka, a Dawidowicz posłał piłkę obok słupka. Krótko przed zakończeniem meczu w polu karnym faulowany był Nowak, jednak arbiter pozostał niewzruszony.