2-0

3-0

3-1

Marek Wielewicki 75 gł

Na zmrożonej murawie Zawisza mógł wygrać za trzy punkty, ale raził nieskutecznością. Dwukrotnie do przerwy zawiódł Arndt, który nie potrafił skierować piłki nawet do pustej bramki. Słabiej tym razem spisywał się Nowak, który w początkowej fazie meczu został ostro sfaulowany. Prowadzenie zdobył obrońca Podolski. Potem do siatki trafił Modracki, jednak sędzia gola nie uznał, twierdząc, że był spalony. Zdaniem obserwatorów ten spalony był bardzo wątpliwy. W 51 minucie szansę na gola mieli goście. Piłkę z linii bramkowej wybił Pasieka, a wcześniej dość nieudanie po strzale Jasińskiego interweniował Brończyk, który rozgrywał słabsze spotkanie. Siedem minut później było 2:0. Po podaniu Durdy w pole karne piłkę do bramki skierował Arndt. Potem Modracki mając przed sobą tylko golkipera gości okazji nie wykorzystał. Trzeciego gola zdobył z rzutu wolnego Kwaśniewski, który pokonał Krupskiego swoją specjalnością, czyli tzw. rogalem. Arka honorowe trafienie uzyskała po kontrataku. Józef Kamiński dośrodkował na środek pola karnego, a będący w biegu Wielewicki głową efektownie trafił do siatki. Zawisza awansował na czwarte miejsce w tabeli. Kolejność czołówki przedstawiała się następująco: 1. Zagłębie Lubin – 27 punktów, 2. Gwardia Warszawa – 22, 3. Piast Nowa Ruda – 20, 4. Zawisza – 19, 5. Moto Jelcz – 19, 6. Polonia Bytom – 19.

Tabela po rundzie jesiennej - II LIGA GRUPA ZACHODNIA.