1-1

2-1

3-1

Bogdan Kwapisz 34

Zawisza zagrał bez Milczarskiego, który z reprezentacją Polski przebywał w Argentynie. Ostatni w tabeli Śląsk pokonał bydgoszczan, którzy po przerwie niepotrzebnie zaczęli bronić remisowego wyniku. Goście stracili gola już w 3 minucie, gdy po dośrodkowaniu Szarka Brończyka pokonał głową Pawłowski. W 34 minucie padło wyrównanie. Kwapisz oddał wtedy strzał z około 30 metrów. Usiłujący wybić piłkę na rzut rożny Jarecki uczynił to nieszczęśliwie, bo futbolówka za jego plecami wtoczyła się do bramki. Kilka minut później Kensy znalazł się sam przed golkiperem gospodarzy, który jednak obronił jego uderzenie posyłając piłkę na róg. Z kolei Brończyk wyłapał kilka niebezpiecznych dośrodkowań zawodników gospodarzy. W 71 minucie wrocławianie prowadzili 2:1. Faber wykonał długie podanie, piłkę przejął Nocko, a jego strzał obronił Brończyk. Odbita futbolówka trafiła do Szarka, który umieścił ją w siatce. W 76 minucie po dośrodkowaniu Kowalczyk wygrał główkowy pojedynek z bydgoskim bramkarzem i ustalił wynik spotkania. Nowicki opuścił plac gry ze względu na kontuzję i został zastąpiony przez Kuryłę. Po tym spotkaniu Zawisza nadal zajmował 9. miejsce, natomiast Śląsk awansował na trzynastą pozycję.