0-1

0-2

Andrzej Milczarski 52

Bogdan Kwapisz 85

Spotkanie z piątą w tabeli drużyną z Ozimka do przerwy toczyło się w dość wolnym tempie. Bydgoszczanie grali raczej defensywnie, wiedząc, że strata punktów wiązałaby się z końcem marzeń o awansie do ekstraklasy. Goście wypracowali jednak dwie okazje bramkowe, których w 28 i 40 minucie nie potrafił wykorzystać Burchacki. W drugiej połowie bydgoszczanie przyspieszyli grę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 52 minucie Milczarski przeprowadził indywidualną akcję, minął zwodem bramkarza Gryca i skierował futbolówkę do pustej bramki. Później atak przeprowadzili wprowadzeni do gry Kuryło i Mojsa. Ten drugi oddał mocny strzał, ale miejscowy golkiper obronił. W 85 minucie został ustalony wynik. Udany atak z udziałem Kupcewicza i Mojsy zakończył się uderzeniem piłki z woleja przez Kwapisza. Futbolówka kopnięta z bliska wpadła do bramki gospodarzy. W tej kolejce Bałtyk Gdynia wygrał ze Stilonem Gorzów 3:0. Lechia Gdańsk uzyskała bezbramkowy wynik z Zagłębiem w Lubinie. Sytuacja w tabeli: 1. Bałtyk 39 pkt, 2. Lechia 36, 3. Zawisza 35, 4. Zagłębie Wałbrzych 32.