Alfred Biczyk > (46, Andrzej Rudnicki)

Leszek Findling > (80, Stanisław Janota)

0-1

Jacek Sierant 75

Zawisza wystąpił bez Adama Walczaka, który z reprezentacją młodzieżową wyjechał do Holandii i leczącego uraz Milczarskiego. Już w 10 minucie plac gry na skutek kontuzji musiał opuścić Zbigniew Kupcewicz, główny rozgrywający bydgoszczan i asystent przy wielu golach. Bydgoszczanie byli lepszym zespołem w każdej formacji. Na bramkę koszalinian strzelali bez powodzenia: Kwapisz, Sierant, Nowicki i Burchacki. Losy meczu mogły się jednak potoczyć inaczej, gdyby nie świetna postawa Brończyka. Bydgoski bramkarz czterokrotnie znakomicie interweniował po uderzeniach Pałki i raz po strzale Kota. Po przerwie „wojskowi” zapewnili sobie zwycięstwo. Po zagraniu Burchackiego bramkarza Rejmana pokonał Sierant. W Zawiszy wyróżnili się bramkarz Brończyk i strzelec gola Sierant, a w Gwardii Makowski oraz Pałka. Lechia zremisowała na wyjeździe 1:1 z Moto Jelcz. Bałtyk Gdynia pokonał w Inowrocławiu - Goplanię 3:0. Kolejność czołówki: 1. Bałtyk 33 pkt, 2. Lechia 30, 3. Zawisza 29.