2-0

3-0

4-0

5-0

Finalista Pucharu Polski, którym był gliwicki Piast doznał w Bydgoszczy pogromu. Bramkarz gości - Apostel od pierwszych minut spotkania miał dużo zajęcia. Już w 2 minucie nie bez dużego wysiłku wybił piłkę na róg po uderzeniu Woronki. Przez kwadrans gospodarze wykonywali aż 6 rzutów rożnych.  W 19 minucie „wojskowi” zdobyli prowadzenie. Po akcji Wojciecha Cirkowskiego i jego dośrodkowaniu futbolówkę do siatki skierował Sierant. W 31 minucie Kupcewicz wykonywał rzut wolny z około 20 metrów. Strzelił niezbyt silnie, ale precyzyjnie uderzona piłka przeszła obok gliwickiego  „muru” i wpadła do bramki. Goście zagrozili Brończykowi w 16 minucie, gdy dobry strzał oddał Gontarewicz, jednak bydgoski golkiper nie dał się pokonać. Majewski i Walczak popisali się udanymi atakami i uderzeniami w światło bramki, lecz tym razem Apostel obronił. Po indywidualnej akcji Sierant podwyższył wynik na 3:0. Czwarty gol stał się również jego udziałem. Przyjezdnych dobił Nuckowski, który otrzymał idealne podanie na wolne pole od Woronki. Po tej kolejce Zawisza z 7 punktami został liderem tabeli, bo Lechia Gdańsk tylko zremisowała 1:1 z Gwardią w Koszalinie.