Krzysztof Modzelik 6

Mariusz Modracki 26

1-0

2-0

W „Karcie zespołowych wyników sportowych WKS Zawisza” w wykazie meczowym ujęto 13 zawodników występujących w tym spotkaniu, bez zaznaczenia, którzy z piłkarzy byli zmiennikami. Gospodarze mieli aż kilkanaście sytuacji, a strzelili tylko dwa gole. Modzelik szybko zdobył prowadzenie, jednak to nie ułatwiło gry bydgoszczanom. Przyjezdni nadal się bronili dziewiątką zawodników, co przysparzało dużo kłopotów atakującym najczęściej środkiem piłkarzom Zawiszy. Modracki w 26 minucie jednak podwyższył po podaniu Słomińskiego na 2:0. W 61 minucie Słomiński trafił w słupek. Potem ten sam zawodnik i Straszewski nie wykorzystali okazji, będąc sami przed golkiperem. Pod koniec meczu goście zaatakowali i w 80 minucie mogli zdobyć gola. Tomkowiak głową wybił piłkę z pustej bramki po błędzie dobrze broniącego dotychczas Brończyka. Po tym spotkaniu Zawisza zajmował 3 miejsce w tabeli.