Krzysztof Modzelik i  Dariusz Tomaszewski > (Tadeusz Słomiński i Konrad Gabrych)

Paweł Straszewski 59 gł

Adam Kwaśniewski 61

1-0

2-0

Waleczność, szybkość i lepsza kondycja zdecydowały o wygranej wojskowych. Pierwsza połowa była mało ciekawa. Po przerwie za sprawą Słomińskiego, który pojawił się na boisku, akcje Zawiszy nabrały płynności. W 59 minucie „wojskowi” zdobyli prowadzenie, kiedy to Straszewski uderzył piłkę głową i pokonał dobrze spisującego się do tej pory bramkarza Kulasa. Po niespełna 120 sekundach z około 18 metrów płaski strzał oddał Kwaśniewski i było już 2:0. Potem jeszcze piłka po uderzeniu Modrackiego trafiła w słupek, a Słomiński dwukrotnie chybił celu.Zawisza z 9 punktami zajmował 4 miejsce w tabeli. Prowadził Gryf Słupsk - 14.