2-3

Andrzej Niedziółka 16

Andrzej Niedziółka 48

Jan Matuszewski 62

Debiut w Zawiszy: Jarosław Majewski. Zaczęło się nawet nieźle, bo pierwszą groźną akcję przeprowadzili bydgoszczanie. Po prostopadłym podaniu Modzelika świetnie strzelił Słomiński, ale bramkarz gości uratował swój zespół wybiciem piłki na rzut rożny. Później częściej atakowali przyjezdni, a niebezpiecznie na bramkę uderzał zwłaszcza Matuszewski. Goście po pierwszej części gry prowadzili 1:0, a gola zdobył w 16 minucie Andrzej Niedziółka. Ten sam zawodnik strzelił też bramkę trzy minuty po wznowieniu gry w drugiej odsłonie meczu. Trzecie trafienie dla gości było dziełem Jana Matuszewskiego. Przy tym golu dla gości nie popisał się Brończyk, który silne uderzenie zawodnika przyjezdnych obronił, ale wypuścił piłkę z rąk i chcąc naprawić błąd wpadł z futbolówką do bramki. „Wojskowi" odpowiedzieli jednym golem (53 minuta Słomiński), bo  drugi był samobójczym trafieniem obrońcy Radomiaka Wiesława Stachurskiego w 66 minucie. Piłkarz gości usiłował wybić piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Jarosza, jednak niefortunnym uderzeniem pokonał własnego bramkarza - Koszarskiego. Drugoligowy Radomiak odniósł zasłużoną wygraną.