Marian Jusza
Jerzy Parada

Jerzy Stańczak > (79, Mirosław Masicz)

0-0

Debiut w Zawiszy: Andrzej Woronko.Gospodarze mieli wprawdzie optyczną przewagę, jednakże wicelider tabeli stworzył więcej groźnych sytuacji z których mogły paść bramki” - ocenił korespondent katowickiego „Sportu” Ryszard Godlewski. W 12 minucie doskonałej okazji do zdobycia prowadzenia nie wykorzystał Krawczyk - jego strzał trafił w boczną siatkę. Gospodarze też mieli okazję, ale Parada też strzelił obok bramki. W drugiej odsłonie Zawiszę uratował Witkowski, wybijając piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Juszy. Z kolei silny strzał Spustka z trudem przeniósł nad poprzeczkę Dżegan. „Wojskowi” mieli jeszcze dwie szanse na uzyskanie goli. Najpierw w 74 minucie Czerwiński, będący sam na sam z bramkarzem Arkonii strzelił obok słupka. W 88 minucie Czerwiński wykonywał rzut rożny, piłka trafiła na głowę Sobieralskiego, a jego strzał wybił obrońca Borejszo. Zawisza po raz trzeci w sezonie został liderem tabeli z 22 punktami! Zagłębie Wałbrzych, które uległo 0:2 w stolicy Gwardii spadło na trzecie miejsce. Drugą lokatę zajmował Stoczniowiec Gdańsk - 22 punkty. „Zawisza ponownie na czele” - informował w tytule relacji „Ilustrowany Kurier Polski”.