Drużyna Spójni nie stawiła się na mecz wyznaczony w terminie 1 listopada i początkowo przyznano „wojskowym” walkower. Rywale przedstawili ważne powody nieobecności i ostatecznie zweryfikowano ten wynik, a spotkanie powtórzono 8 grudnia.

Teofil Murzyn 71

Na boisku początkowo dominowała Gwiazda, jednak kiedy w 18 minucie Suskiewicz zdobył prowadzenie dla „wojskowych” piłkarzy, ci nie oddali już inicjatywy do końca spotkania. Gospodarze też atakowali, ale dobrze usposobiony był bramkarz Tadeusz Rączka. W drugiej części gry Murzyn w ciągu dwóch minut strzelił dwie kolejne bramki i OWKS wygrywał już 3:0. Gwiazda honorowego gola zdobyła w zamieszaniu podbramkowym, gdy piłka po strzale Szatkowskiego trafiła w nogę Dziadka i znalazła się w siatce. Mimo samobójczej bramki Dziadek był wyróżniającym się zawodnikiem tego meczu, oprócz niego na wysokie noty zasłużyli Suskiewicz i Murzyn. W szeregach pokonanych dobrze zagrał Szatkowski.