Andrzej Witkowski 41 k

Bogdan Nuckowski 56

1-0

2-0

Oglądaliśmy wiele składnych akcji, kilka dobrych strzałów, szybką, konstruktywną grę, toteż na ogół milczące trybuny bydgoskiego stadionu w sobotę raz po raz nagradzały piłkarzy zasłużonymi brawami” - napisał reporter lokalnej prasy. W 12 i 19 minucie z dobrej strony pokazał się junior Miłoszewicz. Jego dwa uderzenia nie bez wysiłku obronił łódzki golkiper. W 41 minucie Nuckowski upadł w polu karnym, będąc faulowanym przez obrońcę Kubickiego. Sędzia zarządził „jedenastkę”. Żaden z bydgoskich zawodników nie mógł zdecydować się na wykonanie karnego. Wreszcie do piłki podszedł Witkowski. Jego uderzenie nie było mocne, ale precyzyjne i Zawisza objął prowadzenie. W 56 minucie było już 2:0. Po podaniu Witkowskiego, piłkę przejął Nuckowski, ograł zawodnika Widzewa i plasowanym strzałem pokonał bramkarza Gajewskiego. Później na łódzką bramkę strzelał dwa razy wprowadzony na boisko Spustek. W 74 minucie piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek. Goście dopiero pod koniec meczu za sprawą Gapińskiego, próbowali zaskoczyć Brończyka. Bydgoski bramkarz jednak skutecznie interweniował. W Zawiszy najlepiej wypadł młody Miłoszewicz, który był bardzo pracowity i adresował celne piłki do kolegów. Oprócz niego podobała się gra Fiodorowa i Stefaniaka.