Marceli Rościszewski 15

Tadeusz Gapiński 31

Andrzej Witkowski 63

Kazimierz Zgoda gł

Ostatni mecz w Zawiszy: Tadeusz Gapiński. Przedstawiciel ligi międzywojewódzkiej - Czarni Szczecin zaczął od mecz od niespodziewanego prowadzenia. Wprawdzie Borowiak w 8 minucie trafił w poprzeczkę, ale odbitą piłkę przejął Lech i pokonał Brończyka. Szybka gra bydgoszczan przyniosła im jednak dwie bramki w pierwszej połowie i na przerwę schodzili oni z korzystnym wynikiem 2:1. Po zmianie stron ambitnie grający gospodarze doprowadzili do wyrównania po strzale Parady. Siedem minut później znów na prowadzenie wyszli piłkarze Zawiszy. Witkowski trafił do siatki wykorzystując błąd obrońcy Bikowskiego. Czarnych dobił Zgoda kierując piłkę do bramki głową. „Wojskowi” zaprezentowali spokojną grę, szybką i nacechowaną spokojem, a więc inną niż w meczach ligowych. Imponowali również kondycją.Zawisza po raz czwarty w historii awansował do ćwierćfinału.