Władysław Dąbrowski 53

Włodzimierz Świderek 60

1-0

2-0

Spotkanie z nowicjuszem w II lidze - Widzewem było jednym z najsłabszych w wykonaniu drużyny Zawiszy w rundzie jesiennej. Bydgoszczanie w pierwszej połowie jeden raz strzelali na bramkę gospodarzy! Starał się Gapiński, lecz samemu trudno było mu cokolwiek zdziałać. Łodzianie też prezentowali się słabo, więc mecz był wręcz nudny. Po zmianie stron Widzew przyspieszył grę, co przyniosło efekty bramkowe. W 53 minucie rzut wolny wykonywał Kaczmarek i podał piłkę Dąbrowskiemu. Łódzki napastnik uderzył mocno i precyzyjnie, zdobywając prowadzenie. W 60 minucie Brończyk obronił strzał Dąbrowskiego, ale piłkę odbił, przejął ją Świderek i podwyższył wynik na 2:0. Do końca meczu dominowali już gospodarze i tylko udane interwencje Brończyka i obrońców zapobiegły utracie dalszych goli.