R. Komasa 20

0-1

1-1

A. Bieńkowski 9

Po rozpoczęciu rozgrywek ligowych Zawisza zmierzył się 30 marca w towarzyskim meczu z pierwszoligową bydgoską Polonią. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (1:1). Prowadzenie w 9 minucie zdobył Bieńkowski, przerzucając  piłkę nad wybiegającym z bramki Potrykusem. Wyrównał w 20 minucie Komasa, kiedy wykorzystał błąd Rosińskiego. W drugiej połowie świetnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Waligóra, ale piłkę z największym trudem wybił na róg Potrykus. W przekroju całego spotkania Zawisza był zupełnie równorzędnym przeciwnikiem I-ligowców, miał tyle samo co Polonia okazji do zdobycia bramek. Wojskowi strzelali jednak zbyt mało i niecelnie, grali zanadto wszerz, kiepsko egzekwowali rzuty rożne" - napisał reporter ŻPL".