B. Waligóra 17

Wł.Wesołek 28

K. Heldt 78

E. Typek 89

Bydgoszczanie mieli wystąpić bez kontuzjowanego Pudłowskiego, dla którego przewidywano około 10-12 dni odpoczynku od piłki. Napastnik pojawił się jednak na boisku. Nie zagrał za to Grześkowiak, któremu WGiD PZPN wymierzył karę dwutygodniowej dyskwalifikacji za przewinienie w meczu z Arkonią. Zawisza dobrze zaprezentował się przed licznie zgromadzoną widownią. Od początku narzucił szybkie tempo gry i posiadając inicjatywę tworzył groźne sytuacje pod bramką Konieczki. Obrońcy Warty byli tego dnia nie najlepiej dysponowani i ułatwiali wręcz zadanie „wojskowym”. Prowadzenie uzyskał Waligóra strzałem z dwudziestu metrów. Na 2:0 podwyższył młody Wesołek, finalizując akcję całego ataku. Dopiero przy takim wyniku poznaniacy zaczęli bardziej zdecydowanie atakować. Ich akcje przyniosły powodzenie tuż przed przerwą, gdy po podaniu Kazmuchy do siatki trafił Zawadzki. W drugiej połowie częściej atakowali miejscowi, lecz słabe uderzenia ich napastników nie mogły zaskoczyć Rosińskiego. Zawisza skutecznie grał z kontry i zdobył w ostatnim kwadransie dwie kolejne bramki.