4-0

5-0

6-0

7-0

Trzy zdobyte bramki w ciągu trzech minut ustawiły mecz. Gole padały po strzałach z bliskiej odległości i zespołowych akcjach. Przymusowa absencja w składzie Wesołka i Waligóry. Z nimi na boisku wojskowi mogliby pokusić się o jeszcze wyższą wygraną. Chociaż i tak zwycięstwo 7:0 było rekordem Zawiszy na drugoligowych boiskach (poprzedni 6:0 w meczu z Lechem Poznań 10 maja). Najlepszy wśród gospodarzy był obrońca Kwiatkowski oraz pomocnicy Bieńkowski i Góral. Na wyróżnienie zasłużyli też bramkarz Rosiński, Jarząbek i Pudłowski. Po meczu kibice wyrażali swoje niezadowolenie, że trener Scharle po pierwszych 45 minutach zdjął z boiska dobrze grającego Typka. Pękł worek z bramkami pod strzałami bombardierów Zawiszy" - taki tytuł był zwiastunem meczowej relacji w „IKP".