Z. Marciniak 81

1-0

2-0

3-0

Debiut w Zawiszy: Romuald Sułkowski. Zawisza nie potrafił grać na boisku w Kaliszu. Już drugi sezon z rzędu poległ w meczu wyjazdowym w identycznym stosunku 0:3. W pierwszej części spotkania obie drużyny toczyły wyrównany pojedynek, ale były nieskuteczne. W drugiej połowie dominowała Calisia.  Siedem minut po wznowieniu gry Sobczak z podania Marciniaka uzyskał prowadzenie dla gospodarzy. Strzelec gola zrehabilitował się za samobójczą bramkę, którą zdobył w marcowym spotkaniu w Bydgoszczy.  Swoją przewagę Calisia udokumentowała jeszcze dwoma golami. W 85 minucie Szryter ostro zaatakował bramkarza gospodarzy, który odniósł kontuzję ręki. W tej samej minucie za niesportowe zachowanie sędzia usunął z boiska Kazimierza Marciniaka. Zawisza wystąpił w dość eksperymentalnym zestawieniu. Na pozycjach bocznych obrońców zagrali: pomocnik Gross i Rembecki. Stoper Józef Boniek tym razem jako pomocnik, natomiast jego miejsce zajął Ksol.