0-1

1-1

2-1

Hermann 29

Mimo mokrego po opadach deszczu boiska, obie ekipy zaprezentowały kilka ładnych akcji 4 000 kibiców, ale żadnej z nich nie udało się osiągnąć przewagi. Goście w 29 minucie objęli prowadzenie po rzucie karnym wykonywanym przez Hermannna. Sześć minut później Waligóra wyrównał na 1:1. Ten gol przeszedł na trwałe do historii bydgoskiego obiektu, bo był pierwszym uzyskanym przez zawodników wojskowego klubu na nowym obiekcie! W 72 minucie Adamczyk strzelił zwycięską bramkę. Pod koniec meczu gospodarze przejęli inicjatywę, ale nie nie pokonali już bramkarza berlińczyków. Piłkarze rywalizowali o puchar dowódcy Pomorskiego Okręgu Wojskowego.

Stanisław Matuszewski

Brak składu

Z meczu: Zawisza - Vorwärts Berlin. Niemieckiego bramkarza atakuje Tadeusz Szryter.