2-0

3-0

3-1

Zdzisław Mordarski 81

Kwadrans dobrej gry wystarczył na pokonanie gości. Potem mecz, rozgrywany podczas padającego  deszczu wyrównał się i w sumie stał na przeciętnym poziomie. Prowadzenie zdobył Jarczyk już w 3 minucie, finalizując akcję całego ataku. W 12 minucie po strzale Dołeckiego odbitą przez bramkarza piłkę przejął Adamczyk i podwyższył na 2:0. Będący w natarciu „wojskowi” trzeciego gola uzyskali po świetnym uderzeniu głową Jarczyka. Po zmianie stron Cracovia zaatakowała, ale pożytku  z akcji jej napastników było niewiele. Goście nie mogli sforsować twardo grających bydgoskich defensorów. Tylko raz Mordarski wyszedł na czystą pozycję i uzyskał honorową bramkę. Sprawozdawca prasowy  „IKP” stwierdził, że chociaż krakowianie grają ładny futbol, jednak z napastnikami, którzy niecelnie strzelają, nie mają szans walki o awans. Na pochwały w drużynie wojskowych zasłużyli: Walczak, Kohut, Jarczyk i Rembecki.  U gości dobrze zagrali Glimas i Mordarski. Warto nadmienić, że w drugiej połowie Michno obronił rzut karny wykonywany przez Walczaka.